نتایج جستجو برای عبارت :

سمینار یک روزه اختلالات خواب

مشکلات خواب بسیار شایع است. حدود 25 درصد از کودکان سالم زیر سن 18 سالگی مشکلات خواب دارند و 80 درصد از نوجوانان خواب کافی ندارند.
ممکن است یکی از علت های بی خوابی کودکان عدم تمرکز خواب باشد ،به این معنی که کودک مبتلا به ADHD باشد به معنی اختلال عدم توجه و عدم تمرکز که سبب اختلال خواب می گردد و فوق تخصص نوزادان با دارو های روانپزشکی و رفتار درمانی و بازی درمانی ،اختلالات خواب را درمان می کنند . در نتیجه اختلال خواب ارتباط قوی با اختلال تغذیه کودکان د
خانه یک روزه تهران درشهران واقع شده است .سوئیت مبله تهران یک اتاق خواب دارد.دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.از دیگر امکانات این سوییت مبله غرب تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ال سی دی،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.

اجاره خانه یک روزه تهران و سفرخانه
عوارض کم خوابی در نوجوانان
یکی از علل اختلال خواب در نوجوانان تغییرات هورمونی است و آن ها را متمایل می کند تا دیرتر به رختخواب بروند و برنامه خوابشان بهم بریزد.
راهنمایی ها برای دوری از اختلالات خواب در نوجوانان
داشتن یک خواب شب خوب، برای سلامت جسمی و روحی الزامی است. گرچه نوجوانان به صورت در حال افزایشی از کیفیت ضعیف خواب رنج می برند. به همین علت تصمیم 
گرفتیم تا بعضی از راهنمایی ها برای دوری از اختلالات خواب در نوجوانان را به اشتراک بگذاری
تلاونگ بزوئه آی روزه روزه
مه دلبر بورده امروز چند روزه
من بیم بواشم کیجا ته نومزه
شب خونمه نماز روز گیرمه روزه

ترجمه معنایی: صبح آمد و روز شد، دلبرم چند روزی رفته است و خبری از او ندارم
ای دختر اگر بیایم و نامزدت شوم؛ شب ها نماز می خوانم و روز ها روزه میگیرم.
روزه آن نیست که همسایه ی ما می گیردیا که ارباب هوس ران شما می گیردروزه آن است که مسکین سحری ناخوردهبا همان معده ی خالی ز غذا می گیرد

روزه آن نیست که این ماه به عنوان رژیممالک چاق شکم گنده ی ما می گیردروزه آن است که با پیکر بی بنیه ی خودمفلسی از سر ایمان و صفا می گیرد

روزه آن نیست که چون مرد ریاکار گرفتمی کند اخم و چنان سگ پر و پا می گیردروزه آن است که هر باربر گرسنه ایزیر بار غم و اندوه و بلا می گیرد

روزه آن نیست که آقای خبیث الوکلایا که
اجاره سوئیت یک روزه اهواز گلستان :
فاصله این آپارتمان مبله در اهواز تا مرکز شهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است .
متراژ این منزل مبله اهواز در حدود 100 متر است .
این آپارتمان مبله در اهواز دارای سه اتاق خواب می باشد.
در دو اتاق خواب این منزل مبله در اهواز یک تخت خواب دو نفره و در اتاق سوم دو تخت خواب یک نفره قرار دارد.

اجاره سوئیت یک روزه اهواز 
آپارتمان مبله در اهواز 
اجاره سوئیت یک روزه اهواز گلستان :
فاصله این آپارتمان مبله در اهواز تا مرکز شهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است .
متراژ این منزل مبله اهواز در حدود 100 متر است .
این آپارتمان مبله در اهواز دارای سه اتاق خواب می باشد.
در دو اتاق خواب این منزل مبله در اهواز یک تخت خواب دو نفره و در اتاق سوم دو تخت خواب یک نفره قرار دارد.

اجاره سوئیت یک روزه اهواز 
آپارتمان مبله در اهواز 
برای رزرو واحد باشماره 09199797633 , 02188195105 تماس بگیرید
اجاره آپارتمان دراهواز یک روزه در منطقه گلستان :
فاصله این آپارتمان مبله اهواز تا مرکزشهر در حدود 15 دقیقه با ماشین است .
برای اجاره سوییت دراهواز یک روزه با متراژ 70 مترمربع با تیم ما تماس بگیرید.
این آپارتمان مبله در اهواز دارای یک اتاق خواب می باشد.
دراتاق خواب این منزل مبله دراهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد.
از دیگر امکانات برای اجاره آپارتمان در اه
خیلی وقت بود که راحت می‌خوابیدم. و به قول ملت خواب نمی‌دیدم. چندین سال(البته درستش اینه که خواب‌هام رو یادم نمیموند)
اما ده روزه که شب‌هام دیوانه کننده شدن.
اول اینکه خوابم نمی‌بره. هر شب دست کم دو سه ساعت توی رخت خواب تقلا می‌کنم.
بعدشم که خوابم می‌بره تا همون ساعت شیش و هفت، دو سه بار خواب می‌بینم و از خواب می‌پرم. یعنی هر ساعت تقریبا یک‌بار، ساعتی یک خواب، خواب‌های لعنتی مزخرف :|
اوضاعیه خلاصه
اختلالات خواب باعث افزایش خطر ابتلا به چاقی، فشار خون، دیابت نوع 2 و دیگر ناهنجاری‌های متابولیکی در افراد می‌گردد.

به گزارش : اختلالات خواب باعث افزایش خطر ابتلا به چاقی، فشار خون، دیابت نوع 2 و ... در افراد می‌گردد. مدت زمان خواب نقش مهمی در تعدیل سطوح هورمون‌های تنظیم کننده اشتها ایفا می‌کند.
ادامه مطلب
 مرکز مشاوره بنیان آرامش
ارائه خدمات روانشناسی در قالب:بهترین روانشناس کودک در تهران
     مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره پیش از ازدواج
     درمان های فردی و گروهی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات وسواس
     اختلالات کودک و نوجوان، اعتیاد، اختلالات زناشوئی و خیانت، استعدادیابی و استعداد سنجی
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت 
با کادری مجرب و حرفه ای
شماره تماس : 0215596483302155936137
 مرکز مشاوره بنیان آرامش
ارائه خدمات روانشناسی در قالب:بهترین روانشناس کودک در تهران
     مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره پیش از ازدواج
     درمان های فردی و گروهی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات وسواس
     اختلالات کودک و نوجوان، اعتیاد، اختلالات زناشوئی و خیانت، استعدادیابی و استعداد سنجی
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت 
با کادری مجرب و حرفه ای
شماره تماس : 0215596483302155936137
سمینار یک روزه اختلالات خواب در روز پنج شنبه ۹۸/۳/۲۳ در بیمارستان پیامبران برگزار می شود.

تاریخ برنامه
ساعت
عنوان سخنرانی ، کارگاه ، میزگرد و ...
نام و نام خانوادگی سخنران
تخصص سخنران

98/03/23
9:30-8
کلیات خواب و خواب طبیعی
دکتر خسرو صادق نیت
طب کار-فلوشیپ طب خواب

10:30-9:30
تست های تشخیصی در اختلالات خواب
دکتر آرزو نجفی
طب کار-فلوشیپ طب خواب

11-10:30
استراحت و پذیرایی

12:30-11
آپنه خواب رویکردهای تشخیصی و درمانی
دکتر زهرا بنفشه آل محمد
طب کار-فلوشیپ طب
پیامبر(صلی الله علیه وآله):روزه روده را باریک میکند, گوشت را می ریزدوازگرمای سوزان دوزخ دور می گرداند.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):روزه بگیرید تا سالم بمانید.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):روزه دل ازاندیشیدن به گناهان , برتر از روزه معده ازطعام است.
امام باقر(علیه السلام):روزه وحج , آرام بخش دلهاست.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):خواب روزه دار , عبادت است وخاموشی او , تسبیح ودعایش, پذیرفته وعملش , دوچندان.
فرا رسیدن ماه رمضان راتبریک عرض مین
آیا توانایی نداشتن کودکان بر روزه گرفتن، دلیل بر روزه خواری آنان در اجتماع است؟« کودکان اگر حب روزه گرفتن و کسانی که روزه میگیرند را در قلبشان داشته باشند، روزه خواری نمیکنند.»کودکان مانند بزرگسالان از تکریم و احترام لذت می‌برند (یکی از روشهای تربیت فرزند، احترام گذاشتن و شخصیت دادن به اوست) پس اگر کودک بداند که با روزه خواری نکردن آبرو و شخصیت می‌یابد، روزه خواری نمیکند. حال این وظیفه پدر و مادر است که روزه را به عنوان یک ارزش در فرزندشان
برخی مضرات و عوارض احتمالی اختلال خود زشت انگاری عبارتند از:
افسردگی یا دیگر اختلالات جدی روانی
افکار خودکشی یا اقدام به آن
اختلالات اضطرابی
مشکلات سلامتی ناشی از رفتارهایی همچون کندن پوست
اختلال وسواسی اجباری
اختلالات خوردن
مصرف مواد مخدر
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید روانشناسی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
سایتی در مورد سالمندآزاری چیست 
انواع اختلالات خواب مرتبط با تنفس
سالمندآزاری چیست 
اختلالات خواب
اطلاعاتی در مورد سالمندآزاری
ارتباط خواب با تنفس
اطلاعاتی در مورد بدرفتاری با سالمند
سایتی در مورد پریشانی خواب مرتبط با نفس کشیدن
بدرفتاری با سالمند چگونه است
سایتی در مورد اختلال عدم توانایی در نفس کشیدن در خواب 
سایتی در م
سوئیت مبله دراهواز دارای دو اتاق خواب می باشد.درهر یک از اتاق خواب های این منزل مبله یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد.از دیگر امکانات برای اجاره یک روزه آپارتمان در اهواز می توان به تلویزیون،ماهواره،مبلمان،اجاق گاز،یخچال اشاره کرد.مجموعه آپارویلا مفتخر است که در زمینه اجاره یک روزه آپارتمان در اهواز پیشرو است.اجاره یک روزه آپارتمان در اهواز با بهترین نوع
اختلالات رشد به این معنا هستند که میزان رشد کودک زیر میزان متوسط رشد نسبت به سن، جنسیت و سابقه خانوادگی رشد در او باشد. در بعضی شرایط، اختلالات رشد هنگام تولد تشخیص داده می شوند هنگامی که کودک به طرز غیر طبیعی کوچک است. در برخی شرایط دیگر، زمانی متوجه اختلالات رشد در کودک می شوند که رشد او به طور منظم بررسی شود. در این مقاله از بخش سلامت کودک دکتر زخم به بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد کودکان می پردازیم.
ادامه مطلب
با تبریک ماه مبارک رمضان
روزه انست که انسان برای خداوند از آذان صبح تا مغرب از آنچه که مبطل است دوری کند .
اگر عمدا روزه را بخورد کفاره براو واجب می شود .
اگر با چیز حرام روزه را باطل کند کفاره جمع بر او واجب می شود .
کسانی که ضعف جسمانی دارند اگر نمی توانند روزه بگیرند واجب نیست ودر زمستان قضا کنند .
بخاطر درس خواندن نمی شود انسان ترک روزه کند .
کسی که می خواهد مسافرت برود قبل از حد ترخص نمی تواند مبطلی انجام دهد .
مسافر نمی توانددر سفر نیت روزه ک
سوئیت مبله یک روزه در تهران در ملاصدرا (شیراز شمالی) قرار دارد.
متراژ این آپارتمان مبله ۱۵۰ متر و دارای سه اتاق خواب می باشد.در دو اتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.در اتاق سوم سه تا تخت یکنفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.
از دیگر امکانات این منزل مبله شمال تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ال سی دی،آشپزخانه مجهزبه سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.
میگن اگر کسی به واسطه روزه گرفتن در حال یا آینده دچار مشکل بشه
نباید روزه بگیره
ای ایهالناس این فقط برای جسم نیستا برای روح و روان هم هست
یعنی شما اگر به واسطه ی روزه گرفتن بی اعصاب میشی به ضرص قاطع خود خدا هم از اون بالا دو دقیقه بیاد پایین بهت میگه که روزه نگیری 
یعنی وقتی کسی روزه میگیره و پاچه هم میگیره
این آدم روزه بهش واجب نیست بوخودا
نگیرید عاقا نگیرید جنبه ندارید اعصاب ندارید
والا
اختلالات روانی چیست؟ آیا اختلالات روانی درمان دارند؟ شدت و دفعات حملات اختلال هراس در صورت درمان شدن، کاهش می یابد و عملکرد شما را در زندگی روزمره بهبود می بخشد. گزینه های اصلی برای درمان، روان درمانی و داروها است. بسته به اولویت شخصی، سابقه شما، شدت اختلال هراس و دسترسی شما به درمانگرانی که آموزش خاصی در درمان اختلالات اختلال هراس دیده اند، ممکن است هرکدام از دو نوع درمان اختلالات روانی برای شرایط خاص شما کارآمد باشند. در قسمت روانشناسی 
رمضان ماه پر برکت
درباره ماه مبارک رمضان و درباره ی هدف از روزه، نتیجه روزه از نظر قرآن با شما صحبت می کنم. اولًا باید توجه داشته باشیم که ماه مبارک رمضان، ماه پر از خیر و برکت است و به اندازه ای خیر دارد، به اندازه ای برکت دارد که پیغمبر اکرم می فرمود: «شقی ترین آن افراد آن کسی که ماه مبارک رمضان بگذرد اما این سعادتمند نشده باشد، آفریده نشده باشد.»
نفس و خواب روزه دار عبادت
اگر کسی ماه مبارک رمضان بر او گذشت اما نتوانست دنیا و آخرت را برای خود ت
تعریف آپنه خواب: آپنه خواب انسدادی (OSA) نوعی اختلال تنفسی مرتبط با خواب است که با تنگی نفس یا بند آمدن نفس در زمان خواب همراه است و اغلب با خروپف بلند ، بریده بریده نفس کشیدن یا حس خفگی شناخته میشود.
اگر تا به حال با احساس خفگی از خواب پریده‌اید، اگر نصفه شب آب به گلوتان می‌پرد! و یا دم و بازدم تان درخواب منظم نیست احتمالاً به آپنه خواب یا همان وقفه تنفسی در خواب مبتلا هستید که نه تنها شدیداً روی کیفیت خوابتان تاثیر می‌گذارد بلکه می‌تواند
آیا با انواع اختلالات جنسی آشنا هستید؟ اختلالات جنسی به صورت کلی به دو دسته کلی نابهنجاری جنسی و کژکاری جنسی تقسیم می‌شوند. اختلال جنسی به یک مشکل در طی چند مرحله از رفتار جنسی اشاره دارد که مانع رضایت مرد یا زن از تجربه فعالیت جنسی می‌شود. اختلالات جنسی بسیار شایع هستند به طوری که اختلالات مرتبط با نابهنجاری جنسی در مردان بیشتر بوده و در دسته کژکاری‌های جنسی قرار می‌گیرند. در ادامه مطلب به بررسی کامل انواع اختلالات جنسی خواهیم پردا
برای اینکه حس خودم هم بد هست 
اما سرکار خیلی گرمه 
خیلی زیاد 
فقط اینکه فردا شبکارم 
خسته ام 
از این زندگی مسخره که همیشه در بزنگاه های حساس با یک دعوا همه چی برچیده میشه خسته ام 
مدت زیادی بود دعوا نکرده بودم 
و حالا دیروز دقیقا دیروز باید دعوا کنم 
سر روزه ای که به عمد و برای میل دلم نبود که نگرفته بودم 
روز اول رمضان میخواستم روزه بگیرم اما چون برای وسواسیم قرص میخورم خواب موندم (دو قرص که هر دو خواب‌آورن) 
و اینو نمتونم به مامان بگم 
که اگ
خانه مبله ارزان دراهواز دارای دو اتاق خواب می باشد. در اتاق خواب های این سوئیت مبله ارزان در اهواز یک تخت خواب دونفره قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد. از دیگر امکانات برای اجاره یک روزه آپارتمان در اهواز می توان به تلویزیون، ماهواره، مبلمان، اجاق گاز، یخچال اشاره کرد. اجاره یک روزه آپارتمان در اهواز با بهترین نوع خدمات با امکانات کامل رفاهی به صورت اجاره آپارتمان مبله در اهو

دسته: روانشناسی
بازدید: 8 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 416 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 189
پاورحاضر در زمینه، اختلالات یادگیری می باشد که شامل تعریف ، دیدگاههای مختلف در تبیین اختلالات یادگیری ، نشانگان ویژه اختلالات یادگیری ، برنامه های ویژه آموزشی اختلالات یادگیری چگونگی نقش خانواده در رابطه با اختلالات یادگیری می باشد
قیمت فایل فقط 15,400 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.
پرداخت و دانلود
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی 2 تالیف دکتر غلامحسین جوانمرد در 55 صفحه شامل هفت فصل حاوی نکات مهم و کلیدی منبع رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور مناسب جهت مرور سریع درس و آمادگی برای آزمون می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی تهیه و تدوین گردیده است.
مطالب خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی 2 جوانمرد در 7 فصل گردآوری و تدوین شده‌اند که عناوین‌شان به
این منزل یک روزه درکرمان تک خوابه 70متری در خیابان 24آذر قرار دارد.این آپارتمان مبله دارای یک اتاق خواب می باشد.در اتاق خواب این منزل مبله کرمان دو تخت یکنفره قرار دارد. ظرفیت اضافه تر بدون امکانات خواب نیز پذیرش میشود.از دیگر امکانات این منزل مبله کرمان می توان به مبلمان،تلویزیون،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه ،اشاره کرد.سیستم گرمایشی این آپارتمان مبله درکرمان بخاری و سرمایشی آن کولر آبی است این منزل نزدیک ب
این منزل مبله تهران روزانه درپونک قرار دارد.این آپارتمان مبله تهران دارای یک اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.
از دیگر امکانات این منزل مبله غرب تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ال سی دی،آشپزخانه مجهز بهسیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.این آپارتمان مبله در طبقه دوم یک ساختمان بدون آسانسور وپارکینگ قرار د
در عین حال که مصرف این داروها کیفیت خواب را بهتر می‌کنند، اما می‌تواند عملکرد مغزی و ماهیچه‌ای بدن را بیش از میزان لزوم برای خواب راحت، از جمله در طول روز کم کند و در طول خواب شبانه نیز ممکن است باعث افت مرگبار سرعت تنفس شود.مصرف خواب‌آورها چه می‌توان کرد؟ هم بی‌خوابی مضر است و هم خواب‌آورها زیان‌بار. در ابتدا بهتر است علت اختلالات خواب خود را با یادداشت‌برداری روزانه از عادت‌های خواب خود مشخص کنید. شاید تنها حذف کافیین از ساعت پنج بع
آپارتمان مبله غرب تهران درتهرانسر خیابان خلیج قرار دارد.این آپارتمان مبله تهران دارای یک اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.از دیگر امکانات این منزل مبله غرب تهران می توان به مبلمان،تلویزیون،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این آپارتمان مبله در طبقه دوم یک ساختمان بدون آسانسور و دارای پار
آپارتمان مبله غرب تهران در فلکه دوم صادقیه پایین تر ازمرکز خرید کوروش قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله تهران در حدود 60متر و دارای اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.از دیگر امکانات این سوییت مبله درغرب تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.سیستم گرمایشی این آپ
آپارتمان مبله غرب تهران در فلکه دوم صادقیه پایین تر ازمرکز خرید کوروش قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله تهران در حدود 60متر و دارای اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.از دیگر امکانات این سوییت مبله درغرب تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.سیستم گرمایشی این آپ
آپارتمان مبله غرب تهران دراندیشه شمالی (حکیم بعد از شهرزیبا ) قرار دارد.این آپارتمان مبله تهران دارای دو اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.از دیگر امکانات این منزل مبله غرب تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این آپارتمان مبله در طبقه همکف یک ساختمان بدون آسا
هر شب رأس یک ساعت منظم به رختخواب بروید و هر روز صبح رأس یک ساعت معین بیدار شوید. 
1️⃣ در طول روز نخوابید. 
2️⃣ از انجام کارها و بحث های استرس زا دوری کنید. 
3️⃣ قبل از خواب ریلکس کنید، نفس عمیق بکشید و مدیتیشن کنید
 4️⃣ اتاقتان را تاریک، ساکت و خنک کنید
5️⃣ از کافئین دوری کنید
6️⃣ قبل از خواب الکل ننوشید
7️⃣ سیگار نکشید
8️⃣ به طور منظم ورزش کنید و رژیم غذایی سالمی را دنبال کنید
9️⃣ قبل از خواب از صرف وعده های غذایی بزرگ اجتناب کنید
از لواز
امروز مراسم چهلم بابا جان بود
خب روز عید هم بود و بخاطر فضیلتی که داره ،روزه گرفتم
فک میکردم خیلی ها روزه باشن و برا همین به خواهرم گفتم روزه م
ولی بعد دیدم هیچکس جز من روزه نیست
موقع ناهار میخواستم نرم ولی هی گفتن بیا
به مامانم گفتم روزه م،گفت خب نیا اگه روزه ای
اما زن عموها به خیال این که روزه م رو می‌شکنم به اصرار من رو بردن واسه ی ناهار
سفره رو که انداختن و نرفتم سر سفره ،هی یکی میگفت چرا نمیخوری بعد اون یکی می‌گفت روزه س بعد میگفتن واای ال
یک حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم نقل شده که فرمودند: «الصَّوْمُ‏ لِی‏ وَ أَنَا أجْزِی‏ بِهِ»
اگر فعل «اجزی» را معلوم بخوانیم یک معنا و اگر مجهول بخوانیم معنایی دیگر به دست می آید.
اگر اجزی را معلوم بخوانیم معنی این می شود: 
خداوند فرمود: روزه مال من است و من پاداش آن را می دهم
اما اگر اجزی را مجهول بخوانیم معنا این می شود: 
روزه مال من است و من به روزه جزا داده می شوم
(یعنی من پاداش روزه ی روزه دار می شوم)
که معنای دوم یک معنای عر
برای درمان اختلالات جنسی چون زود انزالی اگر علت یافت شود، درمان بهتر اتفاق می افتد، اما علت دقیق زود انزالی به طور کلی مشخص نیست، محققان شرایط و علل مختلفی را برای آن ذکر کرده اند. اضطراب مهم‌ترین علتی است که می توان به آن اشاره کرد. طبق مطالعات عوامل دیگری نظیرِ نبود رضایت زناشویی، اختلالات روانی، اختلالات خلقی، مشکلات جسمانی، و خود ارضایی در بروز خود ارضایی نقش دارند.
ادامه مطلب
بر اساس روایات خواب بر هفت قسم است که بعضی از انها مورد مذمت است :1- خواب غفلت؛ و آن خوابیدن در مجلس ذکر است2- خواب شقاوت؛ و آن خوابیدن در وقت صبح است3- خواب عقوبت؛ و آن خواب در وقت نماز است4- خواب لعنت؛ و آن خوابی است بعد از نماز صبح
این سوئیت مبله یک روزه تهران در شهرک غرب (خیابان سپهر) قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله ۸۰متر و دارای دو اتاق خواب می باشد.درهر یک از اتاق خواب های این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.از دیگر امکانات این سوئیت مبله غرب تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ال سی دی،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.سیستم گرمایشی این آپارتمان مب
نشانه های اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان

کودکان و نوجوانان دچار اختلالات رفتاری، حقو ق دیگران را مورد تعرض
قرار می دهند و انتظارات و معیار های اساسی اجتماع را نادیده می گیرند.

در برخی موارد این اختلالات به شکل نا فرمانی و مقابله با بزرگسالان
نمایان می شود. مهمرین نشانه های اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان
عبارتند از :
ادامه مطلب
چند سالی میشه مریضی های مختلف دچارم اما حداقل یه روز درمیون روزه میگرفتم ولی امسال یه روزم نمیتونم روزه بگیرم
همون خدایی که روزه رو واجب کرده، برای فرد بیمار حرام کرده... 
خوش بحالتون که میتونید از لحظه به لحظه این ماه استفاده کنید... 
ماهم وقت سحر و افطار حسرت میخوریم و سیر میشیم... 
پارسال، یکی از روزای رمضان که واقعا تشنه بودم، رفتم یه گوشه دراز کشیدم.یه سری خواب عجیب دیدم. وقتی بیدار شدم، خوشحال از خوابی که دیده بودم، حس کردم دیگه تشنه نیستم.با خودم فک کردم که واو عجب آدم خوبیم که تو خواب حضرت ابوالفضل سیرابم کرده و ...یهو داداشم گفت: چرا وسط خواب رفتی یه پارچ آب ریختی تو دهنت؟گفتم: چی؟ من؟گفت: آره. اتفافا هرچی خواستم جلوتو بگیرم بهم گفتی که حضرت ابوالفضل گفته اشکال نداره!
پارسال، یکی از روزای رمضان که واقعا تشنه بودم، رفتم یه گوشه دراز کشیدم.یه سری خواب عجیب دیدم. وقتی بیدار شدم، خوشحال از خوابی که دیده بودم، حس کردم دیگه تشنه نیستم.با خودم فک کردم که واو عجب آدم خوبیم که تو خواب حضرت ابوالفضل سیرابم کرده و ...یهو داداشم گفت: چرا وسط خواب رفتی یه پارچ آب ریختی تو دهنت؟گفتم: چی؟ من؟گفت: آره. اتفافا هرچی خواستم جلوتو بگیرم بهم گفتی که حضرت ابوالفضل گفته اشکال نداره!
شما با اجاره خانه یک روزه تهران میتوانید از امکانات و دسترسی خوب این آپارتمان مبله در ستارخان استفاده کنید.این آپارتمان مبله غرب تهران در ستارخان قرار دارد.
اجاره آپارتمان مبله درتهران با بهترن نوع خدمات با امکانات کامل رفاهی به صورت اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت و بلند مدت و همچنین اجاره سوئیت مبله در تهران ارائه می گردد.
متراژ این آپارتمان مبله تهران ۶۰متر و دارای یک اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب
بیماری روانی
بیماری روانی به شرایط سلامت روانی اشاره دارد که تأثیر منفی بر چیزی که فرد فکر، احساس و یا رفتار می‌کند دارد. درست
همانند عبارت «بیماری جسمی» ممکن است یک مجموعه گسترده از شرایط سلامت
جسمی را شرح دهد، بیماری روانی شامل انواع مختلفی از مشکلات سلامت روان
است.
انواع بیماری روانی را در شامرو بشناسید
راهنمای روانپزشکی آمریکا، راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی چند صد بیماری یا اختلالات روانی را طبقه بندی می‌کند. آن‌ها به طبقا
اجاره سوئیت یک روزه اهواز :
فاصله این آپارتمان مبله دراهواز تا خیابان نادری و بازار امام حدود پنج دقیقه است .
متراژ این منزل مبله اهواز در حدود 80 متر است .
این آپارتمان مبله در اهواز دارای دو اتاق خواب می باشد.
در یک اتاق خواب این منزل مبله در اهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رخت خواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد.
اجاره آپارتمان مبله اهواز زیتون کارمندی با امکاناتی شامل :
تلویزیون ، ماهواره
اجاره سوئیت یک روزه اهواز :
فاصله این آپارتمان مبله دراهواز تا خیابان نادری و بازار امام حدود پنج دقیقه است .
متراژ این منزل مبله اهواز در حدود 80 متر است .
این آپارتمان مبله در اهواز دارای دو اتاق خواب می باشد.
در یک اتاق خواب این منزل مبله در اهواز یک تخت خواب دو نفره قرار دارد.
همچنین به تعداد میهمانان اضافی وسایل خواب شامل رخت خواب در اختیار میهمانان قرار میگیرد.
اجاره آپارتمان مبله اهواز زیتون کارمندی با امکاناتی شامل :
تلویزیون ، ماهواره
طی خواب بعد از ظهر، ذهنم فعال شده بود روی دوخت های تزیینی، بنابراین خواب عمیقی نداشتم، بخاطر سر و صدا پنبه چپونده بودم تو گوشم که فایده ای هم نداشت، همون کورسوی امیدم محمد از گوشم درآورد میکشید زیر دماغم قلقلکم بده
صبح هم یه ترفند دیگه....
وقتی داداش چهارمی هنوز اینجا بود این ماجرای هر روزه و صد البته دو طرفه بود
1-علایم دیسک کمر
داشتن درد : مهم ترین علامت دیسک گردن درد است. این درد معمولا در پشت گردن، پشت سر و پشت هر دو کتف حس می شود. این درد به صورت تیر کشنده به بازو، شانه، دست و ساعد انتشار پیدا می کند.
اختلالات حسی: اختلالات حسی بستگی به اینکه کدام یک از ریشه های عصبی در گردن تحت فشار قرار بگیرد اختلال ایجاد می کند و ممکن است قسمت های متفاوتی از دست و اندام فوقانی را دچار خواب رفتگی، کاهش حس و گز گز کردن شود.
اختلالات حرکتی: یکی دیگر از علائم دیسک گردن 

«یوم الشک» یعنی روزی که انسان شک دارد آخر ماه شعبان است یا اوّل ماه رمضان، روزه آن واجب نیست. و اگر بخواهد روزه بگیرد، باید نیّت ماه شعبان یا روزه مستحبی کند، یا اگر روزه قضا به ذمّه دارد نیّت قضا کند و چنانچه بعداً معلوم شود ماه رمضان بوده، از رمضان حساب می شود، ولی اگر در اثناء روز بفهمد، باید فوراً نیت خود را به روزه ماه رمضان برگرداند.
از اون شب که دیدمش برای همون اپسیلون ثانیه بارها جلو چشمم اومده جالبیش اینه دیشب فکر کردم که دوباره دیدمش و طولانی تر 
بعد فهمیدم خواب دیدم! 
دیشب سحر خواب موندم 
دیدم که مامان اومد و پتو رو کشید از روم و برد یک متر اونورتر اما سریع برداشتمش و انداختم رو خودم 
دیشب حدود یازده شاید هم ده خوابیدم تا نه و نیم صبح امروز 
با معده درد بیدار شدم 
دیروز افطار خوردم معده ام سوخت 
دیروز از وقتی بیدار شدم تا وقتی رفتم سرکار و تا مدتی تو محل کارم معده ام ا
غده درون‌ریز و متابولیسم یا اندوکرینولوژی (به انگلیسی: Endocrinology) شاخه‌ای از بیولوژی و پزشکی است که با دستگاه درون‌ریز و بیماری‌هایش سر و کار دارد.
پزشک فوق تخصص غدد به بررسی بیماریهای غدد درون ریز و ارایه درمان یا کنترل این اختلالات میپردازد. غدد درون ریز در بزرگسالان شامل غدد تیرویید، فوق کلیوی، بخش درون ریز لوزالمعده و غدد لنفاوی میباشند. همچنین بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد و بررسی علل و درمان بلوغ زودرس، اختلالات قائدگی و پرمویی، بیم
 بیماری اختلالات دستگاه گوارش سگ 
حذف علت بیماری، هدف اولیه ی درمان در دامپزشکی است، با این حال، بخش عمده‌ای از درمان ها اغلب به از بین بردن علائم بیماری میپردازند و قصد دارند درد و اختلالات را  تسکین دهند.حذف علت بیماری شامل داروهایی است که باکتری‌ها یا انگل‌هایی که موجب این بیماری شده اند را از بین میبرند.

مشاوره و آموزش  بیماری اختلالات دستگاه گوارش سگ 

استفاده از داروها برای درمان اسهال و یا یبوست ، بسته به موارد خاص انجام می‌شو
خانه مبله ارزان در غرب تهران درشهران قرار دارد. متراژ این آپارتمان مبله ۱۱۰ متر و دو خوابه می باشد. در اتاق خواب های ارزانترین منزل مبله غرب تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد. از دیگر امکانات این خانه مبله غرب تهران می توان به مبلمان، تلویزیون ال سی دی، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز، اجاق گاز، یخچال، ظروف آشپزخانه اشاره کرد. سیستم گرمایشی این آپارتمان مبله تهران شوفاژ و سرمایشی آن کولر آبی است.

اجاره سوئیت در تهران یک روزه ارزان

برای ر
اجاره چند روزه خانه در تهران فردوسی
اجاره چند روزه خانه در تهران فردوسی یک واحد آپارتمان بسیار شیک و تمیز با امکانات کامل است. مساحت واحد ۵۷ متر مربع بوده و دارای یک خواب است. ساختمان ۵ طبقه ۳ واحدی است. این واحد در طبقه ۴ قرار دارد. دسترسی به مترو و بی آر تی از مزایای دیگر این واحد محسوب می شود.
ویژگی کلی اجاره چند روزه خانه در تهران فردوسی
خوش نقشه و بدون ایراد
امکانات کامل آشپز خانه
کابینت تمام ام دی اف هایگلس
میز ناهار خوری
اجاق روکار به همر
دکتر صادق نیت، رییس مرکز
تحقیقات اختلالات خواب ضمن تشریح بیماری‌ها و اختلالات خواب، در عین حال وقفه
تنفسی را از شایع‌ترین و خطرناک‌ترین بیماری‌های خواب عنوان کرد؛ بیماری که مهم‌ترین
نشانه آن خروپف است.

دکتر خسرو صادق‌نیت - فلوشیپ طب خواب در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اختلالات خواب گفت: خواب یکی از نیاز‌های
ضروری زندگی است و هرگونه اختلالی در خواب، عوارض زیادی را در پی خواهد داشت.
مثلاً آزمایشات بی‌خوابی مطلق بر روی برخی از حیوانات
پاورپوینت اختلالات سیستم عصبی
دانلود پاورپوینت با موضوع اختلالات سیستم عصبی ، در قالب ppt و در 67 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: اختلالات تشنجی :seizure disorder تشنج نتیجه عملکرد نامناسب سیستم الکتریکی مغز است. علائم و نشانه های : عدم اگاهی یا تغییر در آگاهی
شنبه که شبش رفتم باشگاه بعد نرمش ! کلی خسته بودم ..
یکشنبه هم رفتم تا غروب بیمارستان و شبش کلاس مشاوره ...
خستگی به حدی بود که شب ساعت 00:00 تا 11 صبح خوابیدم ..
الانم چون برنامه به هم ریخت و قراره دوباره بازتوانی کنم بعد از ظهر هیچ کاری نکردم ..
امیدوارم بتونم الا عربی رو کامل دانلود کنم !
مجبور شدم *گل بزنم و خب نمیدونم الان تکلیف چالش 30 روزه چی میشه !؟
ایا همه چی لغو با این اوضاع پیش اومده ؟
2 روز بدون درس / 2روز کامل بدون نرمش / امروزم که *گل زدم !:/
عنوان ر
ناز شوال همین امشب و فرداست ولی
تا ابد رویت روی تو بعید است، بعید
فاضل نظری

من بعد از این ایام سخت روزه داری
از بوسه واجب تر ندارم هیچ کاری!
محمود احمدی

این کشور و آن کشور و سی روزمهم نیست
هرجا که تو رویت بشوی عید همان جاست!
یاسر قنبرلو

بر سر بام بیا، گوشه ابرو بنمای‌
روزه‌گیران جهان منتظر ماه نو اند!
ناشناس

بیربط نوشت:
از خیالت در دل شبها اگر غافل شوم
تا قیامت سنگسار از خواب غفلت کن مرا
صائب
امسال، بعد از دوسال روزه خوری، میخوام مثل آدم روزه بگیرم! البته ان شالله...
دوسال پیش که علی چهار ماهه بود و پسری بود به شدت شکمو . (از لپ های آویزونش تو عکسای اون موقع کاملا مشهوده!) و انقدر شیر میخورد که من حتی فکر روزه گرفتن هم مو به تنم سیخ میکرد!
 و البته خودم هم مدام در حال خوردن بودم. یعنی مدااااام! درواقع حضرت آقا هرچی پول درمیاورد میریخت تو شکم ما دوتا :|
پارسال هم که با اینکه تمام تلاش خودمو به کار گرفتم، آخرش تونستم فقط ده تا از روزه ها رو
خرید اقساطی تخت خواب و سرویس خواب: خرید اقساطی تخت خواب و سرویس خواب، سرویس خواب های گالری آرش شامل تخت خواب ، میز آرایش، صندلی میز آرایش، دو عدد پاتختی، تخت تشک در صورت انتخاب مشتری است که در سرویس قرار میگیرد.  
ادامه مطلب
نقش روزه داری در ارتقای سلامت روانی
سلامت نیوز:روزه‌داری یکی از فرایض مهم دین اسلام است که در خودسازی و ایجاد آرامش روحی و روانی انسان نقش مهمی ایفا می‌کند. نقش روزه در سلامتیِ روان و طهارت 
روح، به مراتب افزون‏تر از نقش آن در سلامتی جسم است؛ زیرا گرفتن روزه باعث کاهش بیماری‏‌های روانی و تقویت، پاکی و بزرگی روح می‌شود.

ادامه مطلب
آیا خواب راحت برای شما مانند یک رویا شده است؟ حدود یک ساعت یا بیشتر در رختخواب غلت می‌زنید و باز هم کاملا بیدار هستید؛ هرچقدر سعی می‌کنید شب‌ها راحت‌تر و زودتر بخوابید باز هم موفق نمی‌شوید؛ این مشکل برای هرکسی می‌تواند آزاردهنده باشد. فردا هم از خستگی کم‌خوابی شب گذشته با کیفیت مناسبی به کارهایتان نمی‌رسید و نسبت به این وضعیت احساس خوبی ندارید. بی‌خوابی و مشکلات خواب با وجود مشغله‌ها و تنش‌های زندگی روزمره امری شایع و مشکل‌ساز است
همه چیز درباره اختلالات پوستی 
اختلالات پوستی از نظر علائم و شدت آن بسیار متفاوت است. آنها می توانند موقتی یا دائمی باشند و ممکن است بدون درد یا درد باشند. برخی از آنها علل موقعیتی دارند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است ژنتیکی باشند. برخی از شرایط پوستی جزئی هستند و برخی دیگر می توانند تهدید کننده زندگی باشند.
یکی از راه هایی که میتوان پوست صورت را شفاف و زیبا نمود استفاده از ماسک جوانه گندم می باشد .
در حالی که بیشتر اختلالات پوستی جزئی هستند ،
5- خواب راحت خوابى است در وسط روز 6- خواب رخصت؛ و آن خوابی است که بعد از نماز عشاء باشد7- خواب حسرت؛ و آن خواب در شب جمعه استامیدوارم خداوند متعال ما را عامل به این روایت شریف قرار دهد به برکت صلوات بر محمد و آل محمد (علیهم السلام)
این آپارتمان مبله در غرب تهران و در منطقه فردوس غرب قرار دارد این آپارتمان مبله تهران دارای متراژی در حدود ۴۵ مترو در طبقه پنجم ساختمان دارای آسانسورقرار دارد. از دیگر امکانات این آپارتمان مبله یکخوابه غرب تهران کولر، شوفاژ ،آسانسور، آیفون تصویری ، سرویس فرنگی و امکانات نظافتی و رفاهی کامل میباشد. این آپارتمان مبله در تهران دارای یک اتاق خواب می باشد. در اتاق خواب این منزل مبله غرب تهران یک تختخواب دونفره قرار دارد .

خانه یک روزه غرب تهرا
خب انصافا سخته. فکر کن! مجبوری بین ادامه دادن خواب شیرین شبونه و خوردن سحری یکی رو انتخاب کنی! مغز من یه راهکار جالب پیدا کرده، در حالی که من توی عالم هپروتم و چیزی حالیم نیست، به کسی که اومده بیدارم کنه دروغ می‌گه که من نمی‌خوام فردا روزه بگیرم، ولم کنید دیگه، اه!  فرد بیدار کننده هم شونه‌ای می‌ندازه بالا و می‌گه هر طور راحتی و می‌ره. بدین منوال من تا صبح به خواب ادامه می‌دم و بدون سحری روزه می‌گیرم. از اونجایی که مغز من زده به در دیوونه با
فواید روزه
۱_ تقویت صبر و تقوا :وقتی که فردی که روزه است با اینکه غذا و آب در اختیار دارد گرسنگی و تشنگی را تحمل می کند صبر و شکیبایی او بیشتر می شود و با این حال در مقابل وسوسه های شیطانی زود تسلیم نمی شود.
۲_ حفظ سلامتی : وقتی بدن انسان در موقع ناهار و صبحانه انرژی و غذا دریافت نمی کند مجبور می شود از انرژی ذخیره شده (چربی ذخیره ) استفاده کند و به همین دلیل بدن خانه تکانی می شود.
۳_توجه به نیازمندان: ثروتمندان هیچ گاه طعم گرسنگی را نمی چشند و به همی
خانه یک روزه تهران و با دسترسی آسان به مترو، میدان هفت تیر،میدان ولیعصر،بی آرتی قرار دارد.این آپارتمان مبله تهران درخیابان سمیه،بین بهار و مفتح قرار دارد.این آپارتمان مبله درمرکز تهران دارای یک اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تختخواب دونفره قرار دارد.از دیگر امکانات این منزل مبله درتهران می توان به مبلمان، میزناهارخوری، تلویزیون ال سی دی،جاروبرقی ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره
چند روز قبل پسر یکی از اقواممان که 10 ساله است خانه ی ما بود. مثل خیلی از کودکانی که اول ماه رمضان سعی می کنند پا به پای بزرگتر ها روزه بگیرند تا حوالی ساعت 9 صبح چیزی نخورده بود.
توی اتاق پیش من بود که ناگهان بلند شد و رفت توی آشپزخانه و چیزی برداشت و شروع کرد به خوردن.
بعد از اینکه تقریبا خوردنش تمام شده بود آمد پیش من و با دهان پر گفت: ای بابا دیدی چی شد؟ یادم رفت روزه بودم!
کمی خندیدم و برایش توضیح دادم که هر لحظه یادت افتاد روزه بودی باید چیزی که
اجاره سوئیت قشم مبله جزئیات آپارتمان مبله دو خواب در قشم :این آپارتمان مبله دو خواب در قشم می باشد که در فاصله ی 5 دقیقه ای از ساحل واقع شده است .تمام چیزهایی که نیاز دارید در فاصله کمی از شما قرار دارد. در این آپارتمان شما احساس آرامش دارید . متراژ این آپارتمان در حدود 90 متر است.
فضا:این آپارتمان دارای دو خواب بوده و در منطقه آرام شهرک سام و زال قرار دارد.این آپارتمان بسیار شیک با وسایل جدید و نو می باشد.

برای رزرو با شماره 09127920477 و یا 02188195105 تما
در میان اختلالات خواب، سندروم انفجار سر (EHS) همانطور که از اسمش هم پیداست بسیار آزاردهنده و عذاب آور است. اگر شما هم نصفه شب با صدای بمب هراسان از خواب می‌پرید،  قطعا بهتر از هر کسی می‌فهمید که چقدر سخت است که تشخیص دهید صدایی که با وحشت بیدارتان کرده، تنها در سرتان بوده و در خیابان یا خانه‌تان چیزی منفجر نشده است.حدوداً اواخر دهه ۱۸۷۰ میلادی بود که این بیماری کشف شد و تحقیقات روی آن شروع شد و متخصصین به دنبال درمان سندرم انفجار سر گشتند.اگر
بچه بودیم...
توی فیلم پدر سالار، اسدالله خان خواب بود و یه خواب دید و عرق کرده از خواب پرید و فریاد زد یا ابوالفضل...
من تا مدتها ادای اسدالله خان رو وقت خواب درمیاوردم و مامانم قربون دست و پای بلوری دختر بانمکش میرفت...
حالا هر روز یا حداقل هر هفته قصه من همین شده...
هفته پیش وسط هال خونه خواب بودم که بیدارم کردن...همه گفتن داشتی داد میزدی...اره...داشتم داد میزدم که یه نفر یه نامه ای رو بهم بده و نمیداد...
دیروز هم کلی خواب دیدم و هر بار از خواب پریدم...

خواجه عبدالله انصاری: روزه جوانمردان طریقت ‏به زبان اهل معرفت ‏بشنو و ثمره سر انجام آن بدان، چنانکه تو تن را به روزه داری، و از طعام و شراب باز داری، ایشان دل را به روزه دارند و از جمله مخلوقات باز دارند تو از بامداد تا شبانگاه روزه داری، ایشان از اول عمر تا به آخر روزه دارند.
ممکن است شما برای مشکب پیش آمده برای شما به پزشک مراجعه کرده باشید و پزشک برای درمان بیماری، شما را به متخصص غدد ارجاع دهد و شما میبایست برای درمان بیماری خود به فوق تخصص غدد خوب مراجعه کنید.
پزشک فوق تخصص غدد به بررسی بیماریهای غدد درون ریز و ارایه درمان یا کنترل این اختلالات میپردازد. غدد درون ریز در بزرگسالان شامل غدد تیرویید، فوق کلیوی، بخش درون ریز لوزالمعده و غدد لنفاوی میباشند. همچنین بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد و بررسی علل و درمان
این آپارتمان مبله در غرب تهران و در منطقه فردوس غرب قرار دارد این آپارتمان مبله تهران دارای متراژی در حدود ۴۵ مترو در طبقه پنجم ساختمان دارای آسانسورقرار دارد. از دیگر امکانات این آپارتمان مبله یکخوابه غرب تهران کولر، شوفاژ ،آسانسور، آیفون تصویری ، سرویس فرنگی و امکانات نظافتی و رفاهی کامل میباشد. این آپارتمان مبله در تهران دارای یک اتاق خواب می باشد. در اتاق خواب این منزل مبله غرب تهران یک تختخواب دونفره قرار دارد .

خانه یک روزه غرب تهرا
هوالمحبوب
بی‌هوا در آغوشت کشیدم، تنت گرم بود و مستم می‌کرد، این بار نه زیر گوشم، که بلند و رسا گفتی، «دوستت دارم». تمام جهان گوش شده بود و من طاقت این‌همه خوشبختی را نداشتم، لبخند‌ها از لبانم سر می‌خوردند و من نمی‌توانستم بیش از این دیوانگی کنم. حیات همان دم بود و بس. بعد از آن خواب رویای فراموشی بود، نوشتن گریزی برای لحظات بی‌طاقتی و سرودن تنها و تنها تسکینی چند روزه. کاش چشم‌ها هیچ گاه گشوده نمی‌شد و ایستگاه خانه اینقدر زود از پشت تبری
28 درمان خانگی بی خوابی
 بی خوابی ،یک اختلال خواب است ؛ هنگامی که فردی نمی تواند خوب بخوابد، باعث خستگی روزانه، بی حالی، بی ثباتی عاطفی، اختلال حافظه، سرگیجه، تحریک پذیری، عملکرد ضعیف می شود.
 محققان کشف کرده اند کسانی که به اختلالات خواب دچار هستند، بیشتر در خطر ابتلا به زوال عقل قرار دارند.بی خوابی
از نظر محققان شاید این عامل، از شایع ترین عوامل دچار شدن به این بیماری باشد و باتوجه به بررسی های آنها افرادی که نمی توانند 7، 8 ساعت از شب را ب
 خودارضایی در خواب
مشکل ارضا شدن در شب
هنگام خواب و استمنا کردن
رویا پردازی جنسی
نقش خودارضایی در خواب  استمنا در خواب و راه ترک آن  خود ارضایی در خواب  مشکل عجیب من:خودارضایی درخواب بدون اختیار  خود ارضایی در خواب گناه است یا نه؟؟؟؟  خودارضایی در خواب  تعبیر خواب خود ارضایی  روش هایی برای جلوگیری از ارضا شدن در رخت خواب تعبیر خواب خودارضایی و استمنا  نقش خودارضایی در خواب  خود ارضایی در خواب با دست  تعبیر خواب خودارضایی  ضرر جسمی و روحی
فروش تخت خواب های دونفره اقساطی در کرج: بزرگترین مرکز فروش سرویس خواب در استان البرز و کرج. اگر به دنبال خرید سرویس خواب و تخت خواب اتاق خواب با تنوع طرح و رنگ بسیار و به قیمت تولیدی هستید،این فرصت را از دست ندهید.
ادامه مطلب
مثلا تعبیر خواب چشم زخمی متفاوت از تعبیر خواب چشم سبز است. فردی ممکن است تعبیر خواب عفونت چشم به کارش بیاید و فردی دیگر هم تعبیر خواب کور شدن چشم دیگری مد نظرش باشد. ما در این مقاله از پارسی نو سعی کرده ایم تا به تمام این موارد از جمله تعبیر خواب آسیب دیدن چشم اشاره کنیم. ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

تعبیر کلی چشم در خواب
آن چه در زندگی ما عزیز و گرامی است در خواب های ما به صورت چشم ظاهر می شود. اگر در خواب احساس کنید که دیدگان شما کم فر
دارم از زور خواب میمیرم با این که همینالان بیدار شدم :/  یعنی هی خوابم میبره هی بیدار میشم. شاید باور نکنی اما واقعا کنترلی ندارم. جوری خوابم میگیره انگار دو روزه نخوابیدم. نمیدونم چیکار کنم کارام مونده و ثانیه ای نیست که خمیازه نکشم :/ شانس من. لعنت بهش. هرچند دلیلشو کشف کردم ولی نمیشه کاریش کرد ://// بیخیال این حرفا. باید هرجوری شده کار کنم. عجب گیری کردما. 
اللهمَ  اجْعلْ صِیامی فـیه صِیـام الصّائِمینَ وقیامی فیهِ قیامَ القائِمینَ ونَبّهْنی فیهِ عن نَومَةِ الغافِلینَ وهَبْ لی جُرمی فیهِ یا الهَ العالَمینَ واعْفُ عنّی یا عافیاً عنِ المجْرمینَ.

خدایا قرار بده روزه مرا در آن روزه داران واقعی وقیام وعبادتم در آن قیام شب زنده داران وبیدارم نما در آن از خواب بی خبران وببخش به من جنایتم را در این روز ای معبود جهانیان ودر گذر از من ای بخشنده جنایات کاران.

مشاهده ویدیو
یکی از مزایای هم اتاقیایی که نه اهل نماز خوندن هستن نه اهل روزه شدن و تازه باهات اتمام حجت کردن که صدای گوشیت مبادا بلند بشه که ما بد خواب میشیم اینه که عادت میکنی بدون صدای گوشی سر ساعت اتوماتیک از خواب بلند بشی یعنی این همه سال هم اتاقیای مذهبی داشتم هیچ کدوم نتونستن کاری بکنن که من راحت صبح بدون هیچ دردسری از  خواب بلند بشم ولی خدا خیرشون بده این هم اتاقیای  لائیک امسالم همه نماز صبحا سر اذون بیدار بودم الانم سر ساعت سحر بیدار میشم 
تازه ه
اجاره چند روزه سوئیت واقع در رسالت
اجاره چند روزه سوئیت واقع در رسالت یک واحد مسکونی فول مبله و بسیار تمیز در محدوده خیابان رسالت می باشد. امکانات آن کامل است. از نقشه بسیار خوب برخوردار است. واحد در طبقه سوم ساختمان ۵ طبقه قرار دارد. هر طبقه شامل دو واحد می باشد. آپارتمان دارای یک اتاق خواب مجهز ، سالن نورگیر و دکوراسیون بسیار شیک می باشد.
امکانات و مزایای اجاره چند روزه سوئیت واقع در رسالت
مبلمان هفت نفره ( سرویس کامل )
میز نهار خوری چهار نفره
برخی از طرفداران حجاب اختیاری برای اثبات ادعای خود به اختیاری بودن نماز و روزه استناد می‌کنند و اینکه اگر کس که نماز نخوانْد یا روزه نگرفت گناهش پای خودش است و ما مأمور به الزام آن‌ها نیستیم! پاسخ: به‌اصطلاح علما این قیاس مع‌الفارق است و نمی‌توان مسئله حجاب را با نماز و روزه مقایسه […]
نوشته وقتی نمازخواندن و روزه گرفتن اختیاری است، چرا پوشش حجاب اجباری باشد؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
دکتر داشت حرف میزد. میگفت آدما وقتی تعارض هایی واسشون پیش میاد که نمیتونن حلش کنن و باهاش کنار بیان پس خوابش رو میبینن تا بتونن حلش کنن اینکه بعضی ها خواب های سریالی میبینن به خاطر اینه که با یه بار خواب دیدن نتونستن تعارض هاشون رو حل کنن پس انقد اون خواب رو میبینن تا بتونن حلش کنن.
دلیل خواب های ادامه دارم رو فهمیده بودم. دلیل خواب های اخیرم حتی و خواب های به وقت وقایع مهم. اینکه چرا در حالی که قلبم به شدت تند میزنه و وحشت کردم از خواب میپرم و ح

کاشت ایمپلنت همزمان باکشیدن دندان۱۸۰۰۰۰۰هزارتومان باروکش توسط متخصص جراحی ایمپلنت ولثه

کاشت ایمپلنت اقساطی یک روزه
کاشت ایمپلنت اقساطی یک روزه ،کاشت فوری و یک روزه دندان در غرب تهران ، کاشت دندان در واقع جایگزینی برای ریشه یا ریشه دندان است. مانند ریشه های دندان ، ایمپلنت های دندانی در استخوان فک ایمن هستند و به محض جراحی قابل مشاهده نیستند. 

ادامه مطلب
خرید تخت خواب های جهیزیه قسطی: بزرگترین مرکز فروش تخت خواب های تک نفره، دو نفره و جهیزیه عروس و تخت های تاشو در استان البرز و کرج. اگر به دنبال خرید سرویس خواب و تخت خواب اتاق خواب با تنوع طرح و رنگ بسیار و به قیمت تولیدی هستید،این فرصت را از دست ندهید.
ادامه مطلب
یه خواب واقعی دیدم.. خواب دیدم یه دانشگاه تو فرانسه قبول شدم. بعد حالا چرا فرانسه اش رو نمیدونم، فقط رفتم سوار هواپیما شدم ، مدارکم رو تحویل  دادم و میخواستم یه روزه برگردم. بعد اونجایی که خوابیده بودم، اینقدر همه چیز واقعی بود که جز جز رفتار آدمها و خودم رو  یادمه... 
مثلا یه ظرف بزرگ قند اونجا وجود داشت، خواست چایی بریزم یهو چاییو چپه کردم تو قندها همه اش خیس شد! 
مثلا اتاقی که برای یک روز اجاره کرده بودم، وقتی داشتم تخلیه میکردم یه خانواده د
یادتونه گفتم:یه خونه پاستلی دارم وسط ابرا؟؟؟
الان همونجام با یه دندون درد یک هفته ای!!،ی عالمه فکر و خیال از تنظیم خواب به ساعت ۷ واسه از خواب نپریدن و خراب نشدن روز، تعادل بین درس و کار و دوست و خانواده  تا ریختن ی برنامه ۱۵ روزه کمی مشخص برای اینکه حداقل دستم بیاد تو این چتد روز چیکاره ام و ....
این ۱۵ روز ک گذشت ‍♀️
عاشق برنامه ریزیم و تا حالا ی بارم همشو با موفقیت تموم نکردم
شما چه میکنید ک انقدر بابرنامه پیش میرید؟من ک‌ول معطلم بس ک اتفاق خ
تعبیر خواب طلا از دیدگاه امام جعفر صادق علیه السلام و سایر معبران علم تعبیر خواب طلا در خواب بیان خواهد شد. تعبیر خواب طلا امام صادق، تعبیر خواب طلای شکسته ، تعبیر خواب طلا برای دختر مجرد، تعبیر طلا در خواب زنان و کاملترین مرجع تعبیر خواب طلا در خواب را در سایت سماتک می خوانید.
تعبیر خواب طلا امام صادق
تعبیر خواب طلا امام صادق برای مردها بد، ولی برای زن‌ها خوب می‌باشد. تعبیر خواب طلا از امام جعفر صادق :حضرت امام صادق فرماید: دیدن طلا در خواب
بهترین درمان های خانگی برای جلوگیری از حالت تهوع و استفراغ
تهوع باعث کم آبی شدید بدن می شود پس؛ حتما در طول روز به مقدار زیاد آب بنوشید. در صورتی که حالت تهوع در اثر نارسایی و اسپاسم معده باشد می توان با چند ماده طبیعی موجود در منزل از آن جلوگیری نمود.
تهوع یکی از اختلالات گوارشی است که می تواند برای فرد آزاردهنده باشد، به خصوص وقتی که هر روزه تکرار شود، مثل تهوع دوران بارداری.
ادامه مطلب
بسمه تعالی
روزه کرفتن در ماه مبارک رجب بیسار ثواب دارد حتی یک روز از آن انسان را در زمره این الرجبیون روز قیامت قرار میدهد وفرمودن کسی که نمی تواند روزه بگیرد روزی صد مرتبه بگوید( سبحان الاله الجلیل سبحان من لا ینبغی التسبیح الا له  سبحان الاعز الاکرم سبحان من لبس العز وهوله اهل )ثواب روزه دارد را می برد .مفاتیح الجنان
یکی خری گم کرده بود. سه روز روزه داشت به نیت آنکه خر خود را بیابد. بعد از سه روز، خر را مرده یافت. رنجید و از سر رنجش، روی به آسمان کرد و گفت:«که اگر عوض این سه روز که روزه داشتم، شش روز از رمضان نخورم، پس من مرد نباشم. از من صرفه خواهی بردن؟
 ماه مبارک رمضان هم فرا رسید و امروز اولین روز از این ماه با عظمت و پر خیر و برکت است. این ماه از جهت عظمت، شرافت و معنویت به‌ عنوان برترین ماه سال شناخته می‌شود. در بیان عظمت ماه رمضان همین بس که قرآن کریم کتاب هدایت تمام بشریت در این ماه آن هم در شب قدر که برتر از هزار ماه است، نازل شده است، ماهی که به ماه مهمانی الهی شناخته می‌شود و بر اساس روایتی از رسول گرامی اسلام(ص)، ماهى است که ابتدایش رحمت، میانه‌‏اش مغفرت و پایانش اجابت و آزادى از
بسم الله

دعاى روز اوّل
اَللّهُمَّ اجْعَلْ صِیامى فیهِ صِیامَ الصّاَّئِمینَ وَقِیامى فیهِخدایا قرار ده روزه ام را در این ماه روزه روزه داران واقعى و شب زنده داریم راقیامَ الْقاَّئِمینَ وَنَبِّهْنى فیهِ عَنْ نَوْمَةِ الْغافِلینَ وَهَبْ لى جُرْمى فیهِنیز همانند شب زنده داران و بیدارم کن در آن از خواب بیخبران و جنایتم را بر من ببخشیا اِلهَ الْعالَمینَ وَاعْفُ عَنّى یا عافِیاً عَنِ الْمُجْرِمینَ اى معبود جهانیان و درگذر از من اى درگذرنده
یک فوق تخصص گوارش و کبد گفت: روزه گرفتن موجب بروز بیماری و زخم معده نمی‌شود.
به گزارش ایسنا، ‌سیدحسن عابدی اظهار کرد: روزه‌داری صحیح که با کاهش مصرف غذا همراه است، نتایجی مانند کم شدن چربی‌های ذخیره، کم شدن میزان چربی خون و کلسترول و فعال شدن سیستم ایمنی بدن را به دنبال دارد.
ادامه مطلب
 امروز به لطف خداوند، روزه گرفتم و اسم خودمو به عنوان روزه گیر اولین روزِ ماه رمضان  ۹۸ ثبت کردم.
ترم دو کارشناسیم، هفته بعد، تموم می شه و امتحانات پایان ترم شروع می شود.
دیشب ساعت ۲۳:۰۰ با دوستام به خواب ناز رفتیم، ولی قبل ساعت یازده شب:
ساعت گوشی هامونو تنظیم کردم که ساعت چهار صبح برای سحره خوردن بیدار بشیم، من گفتم
ساعت سه و پنجاه و پنج دقیقه و دوستام ساعت ۴ گوشی هامون زنگ بخوره
و آخرش ساعت ۴ صبح، تمام هم خوابگاهی هام بیدار شدند و سحری خوردن
میلی به زندگی ندارم، از خودکشی و مرگ می‌ترسم فلذا به خواب پناه میارم. از صبح تا حالا که ساعت ۳ بعدازظهر هست خوابم. فقط پاشدم صبونه و نهار خوردم و باز خواب. حالم بده و میلی برای ادامه ندارم. همه‌ش هم بخاطر رفتارهای اخیر میم هست. سرد و بی‌حوصله شده. خوابم میاد. باید برم به علم مردگان .
عصر بخیر 
سالهاست که تنهایی روزه می گیرم. سالهاست که دیگر برای من خبری از سحری های دسته جمعی و افطارهای خانوادگی نیست. مامان هرسال میگوید:
خدا رو شکر کن که تنت سالمه و میتونی روزه بگیری.
و من هم از خدا در دلم تشکر میکنم.
سالهاست که عادت کرده ام در یک جمع، بین اقلیت اندک روزه داران باشم. و دوباره و دوباره شوخی های بی مزه شان و متلک های احمقانه شان را تحمل کنم.
سالهاست که در دنیای کوچک اطراف من، رمضان فقط برای من معنا دارد. 

راستش امروز اولین بار بود که وقت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها